2018

2018

Siedmy ročník v dňoch 18. – 24. júna 2018 bol priam prelomový.
Novinkou, ktorú si pre vás tento rok Fubaby festival pripravil boli festivalové pasy – celotýždňový Fubaby pas a amfiteátrový pas.

2017

Hover Box Element

FUBABY 2017 predviedol svoj potenciál a ukázal novú silu spájania osobností
kreatívneho priemyslu naprieč žánrami, štýlmi, Slovenskom a otvoril temer dokonalý priestor domácim a hosťujúcim umelcom, študentom, talentom ale v prvom rade – širokej verejnosti – novinkami, ktoré zaslúžene, zožali úspech.

2016

Hover Box Element

Populárne podujatie kreatívneho priemyslu, vrátane obľúbeného výtvarného sympózia Banskobystrický Montmartre, sa konalo v novom termíne   20. – 25. júna 2016 a otvorilo de facto kultúrny maratón letných aj festivalových podujatí v Banskej Bystrici.

Aký bol minulý ročník festivalu FUBABY

Fubaby už 8krát v rade a až 8krát väčšie ako kedykoľvek predtým. Organizátori Festivalu umenia a dizajnu Banská Bystrica FUBABY sa minulý rok rozhodli, že celú udalosť posunú na novú úroveň. Fubaby je tradičný týždenný festival s ročnou pravidelnosťou, ktorý sa organizuje priamo v meste Banská Bystrica. Zastrešuje mnoho druhov umenia od hudby cez sochy Čítajte viac

FUBABY UŽ 7KRÁT V RADE

Festival umenia a dizajnu Banská Bystrica FUBABY2018 má už takmer plný lineup a keďže jún sa blíži míľovými krokmi, je čas, aby ste ho začali spoznávať aj vy. FUBABY je festival, ktorý sa už siedmy rok odohráva v Banskej Bystrici a pod svoje krídla združuje mnohé umelecké žánre a smery.

Čítajte viac