Tento rok sme pre vás pripravili novinku. Tajuplne poodhaľujeme časti programu, prezradíme, že na našich sociálnych sieťach nájdete vždy najhorúcejšie info.

Od dnešného dňa vychádzame na svetlo s prvým dňom v predpredaji. Môžete sa tešiť na UTOROKjednodňový – celodenný lístok môžete zakúpiť s 10 % zľavou v predpredaji. Informácie nájdete na stránke www.maxiticket.sk, kde si veľmi jednoducho zakúpite lístky online až do začatia festivalu. Využite skvelú predpredajovú cenu, ale pozor, len na prvých 75 kusov, tak rýchlo do maxiticketu!

DOVOLENKA – RELAX a PRÍVAL MOTIVUJÚCEJ ENERGIE pre život – aj uprostred mesta, aj uprostred pracovného procesu.

Doprajte si ZÁŽITKY nabíjajúce pozitívnymi a silnými emóciami, radosťou a inšpiráciou. Zapojte sa do umeleckého víru!”

17. – 22. jún 2019 mesto pod Urpínom vyzvŕta strhujúca koncentrácia umeleckých druhov a žánrov, za výdatnej podpory bohatého sprievodného programu – hier, workshopov, športu, inšpirácie, motivačných aj poznávacích aktivít, stále populárnejších letných párty a umeleckých zážitkov.

FUBABY 2019 – to je CELOTÝŽDŇOVÝ multižánrový festival mestského typu s viacerými scénami, sympóziami a v tomto ročníku so šiestimi umeleckými žánrami – hudba, výtvarné umenie, divadlo, tanec, literatúra, dizajn.  

FUBABY 2019 kombinuje otvorené scény s voľným vstupom s predávanými vystúpeniami , koncertami a zónami formou jednodňových lístkov. Spája nielen umelecké druhy, ale predovšetkým populárne osobnosti s talentami a regionálnymi telesami pre najširšiu verejnosť. Lístky sa predávajú v predpredajoch, cez internet aj na mieste.